GRUP HEPSİ FAN SİTESİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GRUP HEPSİ FAN SİTESİ

siteme hoşgeldiniz

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap    

grup hepsi hakında haberler haberler

YazarMesaj
simge
Admin
simge

grup hepsi hakında haberler  haberler Empty
MesajKonu: grup hepsi hakında haberler haberler   grup hepsi hakında haberler  haberler EmptyCuma Mart 06, 2009 6:27 pm

Hepsi grubu 07 mart 2009 günü saat 18:15 te Habertürk te Teknoloji programına konuktur..iyi seyirler

Gülçin'in gruptan ayrıldığı konusundaki uzun süredir basında yer alıyordu. Dubai'de evlendiği ve bir daha Türkiye'ye gelmeyeceği yazılıp çizilirken grubun dağılacağı konusunda endişeler yaşamaya başladı fanlar. Bostancı Gösteri Merkezindeki konser afişi görülür görülmez Gülçin'in gerçekten ortada olmadığı ama grubun yoluna devam ettiği anlaşıldı. Gruptan herhangi bir açıklama gelmezken TİM'de verecekleri konserde de sadece 3 kişi olacakları anlaşıldı. Fan sitelerine göz gezdirdiğimizde bu süre içinde Gülçin'i suçlayanlar ve diğer grup üyelerinin Gülçin'e sinirlenmesine kızanlar olmak üzere iki grubun oluştuğu gözümüze çarptı. 'Aşk savaşçıları' ve Hepsi grubunun 4 kişi olmasını benimsemiş 'Aşk için dostuna baybay demeyeceksin' adlı gruplar bunlar. Hepsi grubunun Gülçin'siz bir hiç olacağına inananlar da çoğunluktaydı. Bu yorumlara kızan diğer fanlar boş durmadılar savundular gruplarını. Herkez tam gaz birbirini yemeye devam ederken nihayet tartışmalar sonuçlandı. Bir televizyon programında dört kızımızı bir arada bulduk. Tabii Gülçin canlı telefon bağlantısı ile programdaydı. Evlenmemişti ama gruptan ayrılmıştı.

Sunucu: Arkadaşınıza bir şey söylemek istermisiniz?
Cemre: Ben pek fazla söylenecek bir şey bulamıyorum.
Gülçin: Cemre gerçekten çok haklısın ama benimde özel sorunlarım var ve bu sorunlar yüzünden gruptan ayrıldım.
Yasemin: Aşk ve iş gerçekten zor kavramlar oldu benim için. Gülçin gidince bunu daha iyi anladım. Hayatta her şey istediğin gibi olmuyor.
Eren: Yasemin'e katılıyorum aslında. Bu bir arkadaşlık bitirme konusu değil sadece bir kişi grubumuzdan çıkıyor.
Yasemin: Sonuçta hayat bu... Öyle dersin böyle çıkar. Bunun için birbirini kırmaya değmez.

Gülçin Ergül'ün sürekli girip takip ettiği, üye sayısı çoğalınca da hayranlarıyla wall'da konuşacağı Orjinal Gülçin Ergül Page'imiz yayında...Gülçin ile bizzat iletişim kurmak istiyorsan üye ol ve takip et.Çok yakında Gülçin'in gireceği saatleri size bildirip onunla konuşmanızı sağlayacağız.
Gülçin Ergül'ün sürekli girip takip ettiği, üye sayısı çoğalınca da hayranlarıyla wall'da konuşacağı Orjinal Gülçin Ergül Page'imiz yayında...Gülçin ile bizzat iletişim kurmak istiyorsan üye ol ve takip et.Çok yakında Gülçin'in gireceği saatleri size bildirip onunla konuşmanızı sağlayacağız.

https://www.facebook.com/home.php?#/pages/GULCIN-ERGUL-R/83306840464?ref=ts

bu linki herkese yayın ve üye olun.eğer üye sayısı çok fazla olursa yazın Gülçinle buluşma ayarlicaz..bu siteyede bunu yaymak amacıyla girdim..inanmayanlar olursa lütfen yalan söyleme gibi şeyler yazmasınlar..dilek i çoğunuz tanıyosunuzdur.(gülçin in arkadaşı) onun da aracığılıyla istanbuldakileri minibüslerle buluşmanın olucağı cafe ye getirticez.ve bunun için milyarlar harcicaz belkide.ben de sırf bu yüzden istanbul a gelicem..cafe kapatıcaz servisler tutucaz.bunları yapmak zorunda değiliz!lütfen ilgili olun!eğer üye sayısı 1ayda 3bin kişi olursa o zaman tüm bunlar gerçekleşicek!ne kadar üye topladığınızı bana pm le bildirin..bunlar dikkate alınacak ve en çok üye toplayanları gülçinle bizzat görüştüreceğiz.bunlar sıkı torpil isteyen şeyler!lütfen arkadaşlar Gülçin i gerçekten seviyorsanız ve ona onu sevdiğinizi söylemek istiyorsanız ilgili olun üye toplayın..duvara yazdığınız yazıları gülçin vakit buldukça okuyor.ama nolur gruba geri dön niye evleniyosun gibi şeyler yazmayın.ayrıca GÜLÇİN EVLENMİYOR!EVLENMEYİ DÜŞÜNMÜYOR!!...sizin için bunu yapmak zorunda falan değiliz..eğer gerçekten onu seviyosanız bunları gerçekleştireceğiz...Gülçin için arkadaşlar lütfen!..

devam edicem şimdilik bu kadar
https://zuper-hepsi-fun.yetkin-forum.com

grup hepsi hakında haberler haberler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Grup Hepsi Resimlerii!
» Grup Hepsi - Bulutlar